Zainteresowanym promocją naszej strony polecamy kontakt z Webmasterem
 
 

 
 

Strona Edyty Bartosiewicz została zaprojektowana i wykonana przez firmę BarTech, Inc. we współpracy z Aleksandrą Kamińską.
Materiały wykorzystane na stronie są własnością autorów, Edyty Bartosiewicz, firm Universal Music Polska i BMG Poland, cytowanych czasopism oraz ZAiKSu.
Autorami zdjęć są: Aleksandra Kamińska, Karolina Markiewicz, Edyta Bartosiewicz, Anna Leśniewicz, Universal Music Polska.
Teledyski umieszczone na stronie są własnością firmy Universal Music Polska.

Publikacja ta, zarówno w całości jak i we fragmentach, nie może być wykorzystana bez zgody właścicieli praw autorskich. Po wszelkie dodatkowe informacje prosimy pisać na adres: webmaster@edytabartosiewicz.net

 

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone / All rights reserved.
Copyright © 1999 by Bart Cholod & Alexandra Kaminska

 
 

 
 

Autorzy pragną gorąco podziękować:

Edycie Bartosiewicz (za przychylność, uśmiech na twarzy i wiele innych rzeczy), Edycie Olszówce (za dobrą wolę), Piotrkowi Szubertowi (za szczerą chęć), Ani Leśniewicz, Markowi Niedźwieckiemu, Tomkowi Żądzie i firmie Universal Music Polska.

Bez Was nie byłoby nas!

 
 
Ola Kaminska i Edyta

Wreszcie udało nam się dobrnąć do końca. Oficjalna strona Edyty Bartosiewicz jest gotowa. Okres pracy nad tą stroną wspominam bardzo mile. Edyta nigdy nie odmówiła nam pomocy, zawsze dzieliła się uwagami na temat strony, poświęcała swój cenny czas na rozmowy. I co najważniejsze, potrafiła docenić naszą pracę.
My również dziękujemy jej z całego serca!

Móc stworzyć stronę internetową dla tak wspaniałej osoby, jaką jest Edyta, to przyjemność i zaszczyt.

Aleksandra Kamińska

 
 
 

Zarówno totalnie oraz generalnie, mieliśmy frajdę. Praca z Edytą to czysta przyjemność. Nie jest niczym zaskakującym, że jest ona osobą powszechnie lubianą i cenioną, dlatego zadanie utworzenia jej strony internetowej było łatwiejsze. Nikt nie odrzucił naszej prośby o pomoc i postęp w pracy był widoczny każdego dnia. Bardzo dobrze układała nam się współpraca z Universalem (dzięki Olu! :-) i co najważniejsze, Edyta sprostała każdemu z naszych wymagań. Pomimo chronicznego braku czasu jaki cechuje jej życie, pomagała nam ogromnie i skutecznie uzupełnia wszelkie brakujące materiały. Dzięki Eddie!

 

Bartłomiej Chołod
BarTech, Inc.

... and this 'other' guy...